•            Programu nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat: „MULTISENSORYCZNA NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W PRZEDSZKOLU” autorstwa Ewy Wodzickiej-Dondziłło został wprowadzony do naszego przedszkola już 4 lata temu. Jest on zgodny z Podstawą programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli oraz innych form wychowania przedszkolnego   z   dnia  14 lutego2017 r.  Treści programowe są dostosowane do możliwości i potrzeb dzieci w wieku 3-6 lat. Cele językowe zostały dostosowane do obowiązujących w Europie standardów kształcenia językowego. Zgodnie z naturalnym procesem rozwoju  kompetencji językowych u dzieci wyróżnione są cele w zakresie słuchania i rozumienia oraz mówienia. Program wskazuje również  cele  związane  z  przygotowaniem  do  nauki  pisania. Zawiera konkretne przykłady integracji języka obcego z edukacją przedszkolną stanowiące inspirację dla nauczycieli.