• INFORMACJA DOTYCZĄCA

PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

• Dzień pobytu dziecka w przedszkolu jest oparty na ramowym rozkładzie dnia obowiązującym w przedszkolu.
          • Przyprowadzanie dzieci do przedszkola odbywa się w godzinach od 600  do 815.
          • Miejsce schodzenia się dzieci w godzinach rannych podane jest w harmonogramie pobytu dzieci w grupach w określonych godzinach.
          • Osoba przyprowadzająca dziecko do przedszkola  (rodzic / opiekun prawny)  osobiście wprowadza dziecko  do grupy    i oddaje pod opiekę nauczycielowi.
          • Rozchodzenie się dzieci do domu odbywa się w godzinach od 1500 do 1700 (po podwieczorku) wg decyzji rodzica.
          • Dziecko z przedszkola może odebrać rodzic lub osoba dorosła upoważniona przez rodzica w każdym czasie.
          • Od godziny 1500 dziecko odbierane jest od nauczyciela osobiście przez osobę odbierającą.
          • Miejsce odbierania dzieci w godzinach popołudniowych podane jest w harmonogramie pobytu dzieci w grupach w określonych godzinach.
          • Osoby odbierające dziecko w innych godzinach  (szczególnie po obiedzie między  1230 a 1500 )  - proszone są o korzystanie z domofonu.  Numery poszczególnych grup  podane  są na tablicy.
          • Nauczyciel lub pomoc nauczyciela osobiście przyprowadzi dziecko do szatni lub w razie potrzeby poprosi osobę odbierającą o przyjście do sali.

______________________________________

Karty do rejestru czasu pobytu dziecka w przedszkolu należy „odbić” w rejestratorze

podczas wejścia z dzieckiem do przedszkola i w momencie wyjścia z dzieckiem

z przedszkola.