• Dużą wagę przykładamy do tego, by nasze Skrzaty aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu.

Przedszkole dysponuje przestronnym ogrodem. Nasz plac zabaw jest osłonięty drzewami i wyposażony w bezpieczne podłoże oraz najwyższej klasy sprzęty rekreacyjne. Przedszkolaki mają dużo miejsca na różnego rodzaju aktywności: grupowe zabawy ruchowe organizowane przez wychowawców, doskonalenie sprawności i zwinności, zabawy tematyczne, obserwacje przyrody. Na terenie naszego ogrodu znajdują się huśtawki, drabinki, zjeżdżalnie, równoważnie, piaskownice a nawet sztuczny pagórek. Wszystkie urządzenia są skrupulatnie i na bieżąco konserwowane i sprawdzane pod względem ich bezpieczeństwa dla dzieci.

Wraz z rodzicami dbamy o to, aby nasze przedszkolaki ubrane były adekwatnie do pogody.

Często również orgaizujemy spacery w kierunku Puszcze Kampinoskiej.